SmartFeedSmartFeed          

Porsche Hangout

WELCOME - YOU ARE CURRENTLY VIEWING 419EATER AS A GUEST

By joining our community you will have the ability to post topics and access other forums reserved for members. Registration is quick, simple and absolutely free. Join our community today by clicking here.

ScamWarners.com - Internet Anti-Fraud Center - now open!

New scammer detected

View next topic
View previous topic

Post new topicReply to topic
Author Message
f1010101010
Hello I'm New here!

PostPosted: Sat Aug 13, 2011 5:52 am Reply with quoteBack to top

Hello, I received 1 e-mail from some idiot who has used Google translate to send me an awfully spoiled language that I am an the lucky one iheriting some big money.

I publish the e-mail of the idiot: [email protected]

And down is the text of what he has sent to me.
If anyone has te time and the will to eat the time of this cheater - you can use google translate to understand what he/she/it says, I do not have time misfortunally. If anyone is interested and starts fooling this "man" please e-mail me the result (or link to it in the 419eater.com).

Best regards and good luck in the hunt.

The scam text follows:

Д-р Колин Кени
Операции / регионален мениджър на "Egg банков" АД,<
1waterhouse площад 138-142 Holborn
Лондон Обединеното кралство
Кажа: +44 7024036116
Email: [email protected]

Скъпи приятели, Аз съм д-р Колин Кени, достигайки от Egg Bank в Лондон, тук в Англия. Аз работя за новите Министерския Bank Лондон. Пиша ти след сделка в офиса ми, че ще бъде от огромна полза и за двете ни. В моя отдел, операции / регионален мениджър на управителя на клона Egg банков АД (1Waterhouse площад 138-142 Holborn), аз открих изоставена сумата от $ 21,500,000,00 британски лири (Двадесет и един милиона петстотин хиляди британски лири) в сметката, която принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти Късна Дейвид Макдауъл Браун американски гражданин на Арлингтън Вирджиния, които за съжаление загубили живота си на първо февруари 2003 г. чрез южната част на Съединените щати космическа совалка Колумбия, включително жена си и само дъщеря. Изборът на контакт с теб е възбуден от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката и поверителността тук. Сега нашата банка е чакал за някой от роднините, за да дойде нагоре за вземането, но никой не е направил, че. Аз лично са били неуспешни в намирането на роднините за 5 години. Аз сега вашето съгласие да представи Вас като най-близките роднини Уил бенефициер за починалия, така че приходите от тази сметка на стойност $ 21, 500, 000, 00 долара може да се обърне към вас. Това ще бъдат изразходвани или споделя в тези проценти, 50% за мен и 40% за вас, докато 10% са за всякакви разходи, направени по време на сделката, докато Имам осигурени всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно копие на това твърдение ще се падат. Всичко, от което се нуждая, е да се попълнят имената ви до документите и узаконявам него в съда тук, за да ви докаже като законните бенефициента. Също така аз изисквам вашият честен сътрудничество, поверителност и абсолютно доверие, без съмнение, за да се даде възможност да видим тази сделка чрез. Аз ви гарантирам, че това ще бъде изпълнено в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона. Моля, да ми предостави следната, тъй като ние имаме 5 дни да
тече през него.
Това е много СПЕШНО моля.
1. Пълно име
2. Ти си телефонен номер
3. Ти си адрес за контакт.
4. Окупация
Моля, отговорете, за да мога да ви изпрати формуляра на банката, за да запълни веднага.
С най-добри пожелания,
Д-р Колин
Тел. +44 7024036116
МОЛЯ ИЗПРАТЕТЕ ВАШАТА ИНФОРМАЦИЯ КЪМ МОИТЕ Привит EMAIL [email protected]
View user's profileSend private message
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum